pro GLOVE 1000 ml

Katalogové číslo: 00701

ochranný krém speciálně vytvořený pro ochranu pokožky v pracovní rukavici , zabraňuje kontaktu rukavice s pokožkou a tím i případné alergické reakci při dlouhodobém užívání rukavice . ( zejména latex apod. )

Na objednávku

e-shop je momentálně mimo provoz

SANIWIP F falt 1000 ml

Katalogové číslo: 00702

Určený speciálně pro práci s vodou rozpustnými látkami: kyseliny, louhy, chladicí a mazací látky s obsahem vody, čisticí prostředky, soli, alkohol apod. Hydrofobní vlastnosti zamezují nebo omezují vniknutí cizích látek do pokožky. PH faktor odpovídá hodnotám pokožky, je bez vůně a neobsahuje silikon. Použití: před prací a po každém omytí rukou nanést jemně na ruce důkladně vetřít - i lůžka nehtů a prostor mezi prsty. Nechat vstřebat - nemá vliv na úchopové vlastnosti. Balení: 1000 ml.

Na objednávku

e-shop je momentálně mimo provoz

SANSIBAL falt 1000 ml

Katalogové číslo: 00703

Chrání ruce během přímého kontaktu s vodou nerozpustnými látkami: oleji, chladicími a mazacími látkami, laky, asfaltem, lepidly, grafitem, cementem ap. Obsahuje kompaktní látky, které vytvoří, při správném nanesení, bariéru, kterou škodlivé látky neprostoupí. Ochrana není závislá na síle ochranné vrstvy a teplotě. Přilnavost nečistot je podstatně menší a pokožka se lépe čistí. Nezanechává otisky a nezapřičiňuje korozi. Použití: před prací a po každém omytí rukou nanést jemně na ruce, důkladně vetřít - i lůžka nehtů a prostor mezi prsty, po omytí je pokožka vláčná, krém má i regenerační účinek. Balení: 1000 ml.

Na objednávku

e-shop je momentálně mimo provoz

SANSIBON falt 1000ml

Katalogové číslo: 00704

Neobsahuje silikon.Chrání pokožku před silně přilnavými látkami, ulehčuje čištění. Vytváří ochranný film, který zabraňuje pronikání nečistot do kožních pórů . Ochranný film se může omýt vodou. Váže na sebe nečistoty, nezanechává otisky prstů. Je lehce mastný. Použití: před prací a po každém omytí rukou nanést jemně na ruce, důkladně vetřít - i lůžka nehtů a prostor mezi prsty. Po krátkém oschnutí je film účinný. Nenanášet do obličeje. Balení: 100 ml.

Na objednávku

e-shop je momentálně mimo provoz

SINEPRINT falt 1000 ml

Katalogové číslo: 00705

Neobsahuje absolutně žádné tuky, vytváří ochranný film na pokožce. Zamezuje přímému kontaktu pokožky s díly nebo látkami. Využívá se v procesech, elektronice, optice, sklářství apod. kde se musí zamezit mastným a silikonovým otiskům prstů. Při pravidelném používání se zvyšuje úchopová vlastnost a přilnavost rukou. Dále chraní před prachem, kovovým prachem, vodnými roztoky, kyselinami, louhy a rozpouštědly obsahujícími alkohol. Použití: před prací a po každém omytí rukou nanést jemně na ruce, důkladně vetřít - i lůžka nehtů a prostor mezi prsty. Nechat zaschnou několik minut. Balení: 1000 ml.

Na objednávku

e-shop je momentálně mimo provoz

DUALIN 1000 ml NEPTUNE

Katalogové číslo: 00706

Lehký krém bez tuku, s příjemnou vůní. Díky lehké konzistenci se velmi rychle vstřebá do pokožky. Chrání ruce před látkami ředitelnými a neředitelnými vodou. Neobsahuje silikon. Receptura je přihlášena na evropský patent. Použití: před prací nanést jemně na ruce a důkladně potřít i lůžka nehtů a prostor mezi prsty, opakovat po každém omytí. Balení: 1000 ml.

Na objednávku

e-shop je momentálně mimo provoz

CONTRA - COLOR falt 1kg

Katalogové číslo: 00707

Čisticí a zároveň mycí prostředek při silném a hlubokém znečištění obsahuje látky k odstranění barev, nedráždící substance, které podporují proces mytí, abrasivní částečky k rychlému odstranění nečistot, látky proti vysoušení a loupání pokožky, které ji zároveň promašťují. Doporučené nasazení - všude, kde se pracuje s barvami. Vhodné kombinovat před započetím práce s ochranným krémem Sansibal, po omytí ošetřit ruce krémem Physioderm Použití: nanést na ruce malé množství krému a rozetřít, poté se přidá malé množství vody a vzniklá emulze se důkladně roztírá. Přitom dochází k chemické reakci, při které se uvolňuje teplo, zápach a vytváří se malé množství pěny následně se ruce omyjí velkým množstvím vody. Balení: faltovací láhev 1 kg.

Na objednávku

e-shop je momentálně mimo provoz

RAPITUFF falt 2000 ml

Katalogové číslo: 00708

Čistící krém k základnímu odstranění ztvrdlých nečistot (lak, tvrdidlo a lepidlo). Silné účinnosti je dosaženo kombinací lehce odbouratelných krystalků cukru s esterem, jako velmi dobrým rozpouštědlem . Rapituff je čisticí pasta bez konzervačních, barevných a parfémových přísad. Použití: malé množství krému nanést na ruce a bez vody dobře vetřít, následně se ruce omyjí velkým množstvím vody a ošetřit krémem Physioderm. Balení: 2000 ml.

Na objednávku

e-shop je momentálně mimo provoz

SANIKLIN SOFT falt 2000 ml

Katalogové číslo: 00709

Čistící prostředek pro důkladné a šetrné očištění normálních nečistot. Obsažené substance jsou šetrné vůči pokožce a určeny pro možnou očistu celého těla. Je lehce kyselý, pH 5,2 - 5,6. Použití: na vlhkou pokožku nanést Saniklin, již malé množství vytvoří pěnu. Omýt velkým množstvím vody a po usušení ošetřit pokožku krémem Physioderm. Balení: 2000 ml.

Na objednávku

e-shop je momentálně mimo provoz

Topscrub EXTRA falt 2000 ml

Katalogové číslo: 00710

Čistící krém na silné průmyslové znečištění. Obsahuje jemné částice UH granulátu bez písku a rozpouštědel a má citrusovou vůni. Je pH neutrální. Účinný zejména při znečištění oleji, mazadly a grafitem, na jejichž odstranění není třeba rozpouštědel. Použití: malé množství Topscrubu s malým množstvím vody vetřít do pokožky až se nečistoty uvolní poté omýt velkým množstvím vody a dobře osušit. Balení: 2000 ml.

Na objednávku

e-shop je momentálně mimo provoz

1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-58