CERVA a.s. - ochranné pracovní pomůcky

Katalogové číslo: 11879

CERVA velkoobchodní dodavatel OOPP nabízí mimořádně široké portfolio produktů s vysokou skladovou dostupností, kterou může garantovat díky centralizovanému skladu, stabilnímu týmu kvalifikovaných zaměstnanců a široké partnerské distribuční síti nejen v ČR, ale i v rámci EU. Společnost zároveň spolupracuje s mnoha obchodními řetězci a své produkty v nich podle potřeby flexibilně doplňuje. Zárukou stability firmy je její silné finanční zázemí a rovněž stabilní portfolio dodavatelů i zákazníků u nás i v zahraničí, o čemž také svědčí dosažení konsolidovaného obratu 3,7 miliardy v roce 2014.

Pruvodce_normami_EN_rukavice_Ansell.pdf

Zařazení do třídy oopp 1-2-3.pdf

katalog CERVA 2019_2020.pdf

OUT_katalogu_CERVA_2018_19_vyrazene_zbozi.pdf

e-shop je momentálně mimo provoz

PORTWEST - budoucnost pracovních oděvů je zde

Katalogové číslo: 11879B

Portwest Ltd. je je rodinná firma, která byla založena v roce 1904. Hlavní specializací jsou návrhy a výroba ochranných oděvů, obuvi, rukavic a dalších oopp. Portwest nabízí více než stoleté zkušenosti, garantovanou technologii, výroby a Portwest kvalitu výrobků. Distribuce zboží je zajištěna po celé Evropě, na Středním východě, v Africe a Jižní Americe.

PRUVODCE_PRO_VYBER_ RUKAVICE_PROTI_PROREZU_EN3882016.pdf

Portwest_ tabulka_ velikosti.jpg

katalog_PORTWEST_2020.pdf

e-shop je momentálně mimo provoz

VM - pracovní obuv a rukavice

Katalogové číslo: 11879BA

Firma byla založena v roce 2003 jediným vlastníkem a je tvořena 100% českým kapitálem. Od svého vzniku se zabývá vývojem, dovozem a distribucí osobních ochranných pomůcek. Prodej uceleného sortimentu, vysoce specializované kolekce pracovní, bezpečnostní a outdoorové obuvi a kvalitních pracovních rukavic, je dnes uskutečňován výhradně prostřednictvím regionálních obchodních partnerů - obchodníků na celém území České a Slovenské republiky. Jednou z hlavních vizí společnosti VM Import je přinášet stále něco nového, neotřelého s nadprůměrnou kvalitativní hodnotou, díky čemuž se firma v mnoha oblastech stala přirozenou první volbou pro spokojené zákazníky.

Odkaz katalogu VM FOOTWEAR 2019.pdf

e-shop je momentálně mimo provoz

BENNON a ADAMANT - pracovní a tekingová obuv s atestem

Katalogové číslo: 11879BB

Česká polečnost, která vyvíjí a distribuuje pracovní a bezpečnostní obuv vlastních značek BENNON a ADAMANT. Je členem České obuvnické a kožedělné asociace, zaměstnavatelského a profesního sdružení podnikatelů v obuvnické a kožedělné výrobě a obchodu s místem působení v České republice

katalog-bnn-basic_CZ.pdf

katalog-bnn-prim_CZ.pdf

katalog-bnn-rebel_CZ.pdf

katalog-bnn-trek_CZ.pdf

katalog-bnn-tactical_CZ.pdf

e-shop je momentálně mimo provoz

U Power - pracovní obuv

Katalogové číslo: 11879BC

Pracovní obuv U-POWER. Výroba a vývoj pracovní obuvi společnosti U Power jsou založeny na mnohaletých zkušenostech v tomto oboru. Díky jedinečnému know-how a používání nejmodernějších technologií a technologických postupů se společnost řadí do popředí trhu s kvalitní pracovní obuví. Základ firemní filozofie spočívá v charakteristikách, jako jsou bezpečnost, pohodlí a estetika. Pracovní obuv U Power můžete vybírat z několika typů. Jedná se o: pracovní polobotky, pracovní sandály a vysokou kotníkovou pracovní obuv. Všechny produkty spojuje několik důležitých vlastností. Jsou otěruvzdorné, prodyšné, protiskluzové, voděodolné a zároveň tepelně odolné. Některá pracovní obuv této značky je schopna snášet žár až do hodnoty 300 °C. Dále pracovní obuv U Power obsahuje bezpečnostní tužinku ve špičce a nekovovou stélku, která chrání proti propichu. Podešev této obuvi bývá vyrobena z PU, PUR či nitrilu. Svršek poté z hovězinového měkčeného nubuku či z hydrofobní usně.

U-Power_2016_CZ_web_m.pdf

e-shop je momentálně mimo provoz

MOLDEX - profesionální ochrana dýchcícho ústrojí a sluchu

Katalogové číslo: 11879BD

Vyrábím prostředky pro ochranu sluchu a dýchacího ústrojí. Dodáváme ochranné dýchací masky, roušky, respirátory, sluchátka, tampony a zátky do uší pro prostředí zdravotní, potravinářská, chemická, průmyslová, stavební a těžební.

Moldex - informace k rpoduktum - verze 4 - 2014.pdf

Moldex-art. 6140-muslove_ chranice_ sluchu pripevnene_k_ helme_ MX_7.pdf

Moldex_katalog_2020.pdf

e-shop je momentálně mimo provoz

DELTA PLUS - your safety at work

Katalogové číslo: 11879C

The Delta Plus company For more than 35 years, Delta Plus has developed, standardised, manufactured, had manufactured and distributed a total range of Personal Protective Equipment. Its full PPE range protects workers from head to toe in the workplace and meets the needs of each user. Thanks to its expertise in the PPE market, Delta Plus is now a major worldwide player, chosen for its multi-specialized global offer and its variety of innovative and affordable products. In order to offer the best range for its customers in terms of quality and cost, Delta Plus ensures quality and manufacturing control of its products whether in their own factories or their partners'. Today, the DELTA PLUS group covers more than 90 countries with 24 distribution subsidiaries and its grand Export department, which remain it close to its customers throughout the world.

Delta_priklady_jisteni_v_pracovnich_pozicich.pdf

Katalog produktů Delta Plus.pdf

e-shop je momentálně mimo provoz

INDUSTRIAL STARTER - kompletní sortimen oopp z Itálie

Katalogové číslo: 11879D

Více než 50 let hystorie, návrhy a vývoj produktů v Itálii, kvalitní výrobky nabízející ochranu od hlavy až k patě .

ISSA_ velikostni_ tabulka.pdf

katalog_Industrial_Starter.pdf

e-shop je momentálně mimo provoz

UVEX - ochranná obuv, přilby, štíty, brýle, respirátory, rukavice

Katalogové číslo: 11879K

Uvex je výrobce. Desetiletí našich zkušeností s vývojem a výrobou osobního ochranného vybavení nám umožňují plnit individuální požadavky našich zákazníků a vytvářet skutečnou přidanou hodnotu. Zákazníci po celém světě mají důvěru ve vysoké požadavky, které klademe na naše produkty a služby s ohledem na kvalitu a také na odbornou úroveň našeho poradenství. Tato důvěra nás při naší práci žene k zajištění každodenního splňování našeho příslibu kvality.

Katalog_UVEX_2016_bezpecnostni_obuv.pdf

Katalog_UVEX_2016_ochrana_hlavy.pdf

Katalog_UVEX_2016_ochrana_sluchu.pdf

Katalog_UVEX_2016_ochranne_bryle.pdf

Katalog HexArmor CZ 2018__FINAL.PDF

e-shop je momentálně mimo provoz

Clean AIR - systém osobní ochrany dýchacích cest

Katalogové číslo: 11879N

CleanAIR® Systémy osobní ochrany dýchacích cest. Profesionální řešení pro nejnáročnější průmyslová prostředí, chemické a farmaceutické provozy, zemědělství, potravinářství i zdravotnictví. Filtračně-ventilační jednotky CleanAIR Systémy tlakového vzduchu CleanAIR Pressure Hlavové díly CleanAIR – svářečské kukly, ochranné přilby, brusné štíty, celo-obličejové masky, lehké kukly, giltry proti částicím, protiplynové filtry, kombinované filtry, příslušenství

CleanAIR-katalog-2016-CZ.pdf

Cenik_CleanAIR_2016_od_15.5.2016.pdf

e-shop je momentálně mimo provoz

1-10 | 11-17